Apartmaji otok Krk - HERCEG J.
S pogledom na morje.
Okolica: vrt, žar, parkirišče v dvorišču.
Ostale možnosti: hišni ljubljenčki niso dovoljeni, Internet - WiFi, Lastnik živi v hiši, SAT-TV, Cena za apartma na dan vključuje: običajno porabo električne energije, vode, plina ter tedensko menjavo posteljnega perila.
Oddaljenosti : od morja 500, m, od morja (zračne linije) 400, m, od prodnate plaže 500, m, od centra 500, m, do trgovine 400, m, od restavracije 400, m,
DODATNA PLAČILA:, Prijavnina 5,90 eur / enkrat po osebi. Za bivanje krajše od 4 noči, se cena zviša za 30%. Turistična taksa je vključena v ceno. Otrok do 2 let, brez lastne postelje, ne plača za storitve namestitve. Otroci, stari od 2-4 let, brez lastne postelje plačajo nastanitev 3,00 EUR na dan. Otroci, starejši od 4 let, plačajo za namestitveno storitev po ceniku. Stroški obdelave rezervacije niso vključeni v ceno (prikazano v ponudbi).
| |
Št. oseb: 2-3, kvadratni metri: 70 m2 (pritličje)
Info: s pogledom na morje, klima 5 EUR na dan. Terasa : lastna terasa, nadkr ...
|
| | |
|
MALINSKA, se nahaja v gozdnatem zalivu na zahodni obali otoka Krka, na področju, ki se imenuje DUBAŠNICA (od besede DUB- hrast), v kateri je 19 manjših naselij. Cerkvici Sv.Martina in Sv. Apolinarja ob starem pokopališču se prvič omenjata že leta 1153. Zgodovina Malinske se začenja v 15. stoletju, ko so naredili mlin po katerem je Malinska dobila ime.
S kolesom greste lahko na izlet po cesti v PORAT, kateri je nasproti Malinski, ali ob obali proti NJIVICAM. Na obeh straneh pristanišča so urejene delno betonske plaže z številnimi aktivnostimi povezanimi z vodo.
Če greste peš iz središča Malinske, lahko v Njivice pridete ob obali. Na koncu hotelskega kompleksa Haludovo se začenja RAJSKA CESTA, čudovita steza, ki pelje po senci. Po nekaj kilometrih se končuje v zalivu Kijac, od tam naprej pa pelje betonsko sprehajališče.
|